Szybkie badanie serologiczne z antygenem p24 antygenem p24 wyizolowanym z kompleksu immunologicznego w celu wczesnego wykrycia zakażenia wirusem HIV u noworodków ad 7

Dodatkowe testy tej techniki i potwierdzenie wstępnych wyników w innych laboratoriach są konieczne, zanim technika zostanie powszechnie przyjęta w diagnostyce noworodków w kierunku HIV. Jak sugerowała niedokładna identyfikacja próbek krwi pępowinowej i potencjalny problem próbek, które przeszły hemolizę, mogą występować inne okoliczności, w których próbki osocza lub surowicy od noworodków dają niedokładne wyniki, gdy używana jest pojedyncza próbka. Biorąc pod uwagę ogromny wpływ medyczny i psychologiczny diagnozy zakażenia HIV, ważne jest przeprowadzenie dodatkowych badań potwierdzających. Niemniej jednak technika ta wydaje się być krokiem naprzód w szybkiej diagnozie infekcji HIV u noworodków, a tym samym w opiece nad noworodkami zakażonymi wirusem HIV. Finansowanie i ujawnianie informacji
Wspierane częściowo przez dotację (HD26621) od Narodowego Instytutu Zdrowia Dziecka i Rozwoju Społecznego, dotacje (AI27660, AI28697, AI27550) od Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych, dotacje (R90LA121, R91LA161) od Task Force University na AIDS i Pediatryczna Fundacja na Rzecz Walki z AIDS.
Dr Miles jest płatnym konsultantem w Coulter Corporation.
Jesteśmy wdzięczni Pamelie Selveraj z Coulter Corporation za jej pomoc techniczną, Victorowi Reduli i Dorkusowi Wangowi za pomoc techniczną oraz Mary Anne Dillion, Audrze Devekis, Dougowi Heinerowi, Margaret Keller i Carol Berkowitz, bez których próbek to badanie nie być możliwe.
Author Affiliations
Od Centrum Badań nad AIDS i Edukacji (SAM, LM, AL) i oddziału Pediatrii (EB, LAW, ERS, YB), University of California, Los Angeles i Coulter Corporation, Hialeah, Fla. (DH, GT).
Wyślij prośby o przedruk do Dr. Milesa w Centrum UCLA CARE, Rm. BH-412C, CHS, Los Angeles, CA 90024-1793.
[hasła pokrewne: dronedaron, pestki moreli gorzkiej dawkowanie, rolnex ]